Yaka donner son avis

filtr cząstek

Solidparts.pl sprzedaży online : w najniższej cenie
 •  

  Klocki - Tarcze hamulcowe

 •  


  Amortyzatory

 •  


  Sprzęgła

 •  


  Akumulatory

 •  


  Układy wydechowe

 • Znajdź

  wszystkie
  części samochodowe...

Jeszcze chwila... Ładowanie...

Toutes les pièces pour samochód en 3 clics

Wg modelu

1
2
3

Znajdź moje części
«

Wg numeru rejestracyjnego

Wpisz numer rejestracyjny

Wg dowodu rejestracyjnego

Wpisz numer VIN Twojego samochodu:


Gdzie mogę znaleźć numer VIN?


1ère visite ? consultez notre mode d'emploi
Wysłuchaj eksperta
Aż do 75% rabatu na części samochodoweFiltr cząstek

Filtry cząstek są wbudowane w linię układu wydechowego, umożliwiają one zatrzymywanie drobnych cząstek zawartych w spalinach pochodzących z silników wysokoprężnych (diesel). Filtr cząstek należy wymieniać co 80 000 km lub co 120 000 km zgodnie z zaleceniami producentów.

Aby zaproponować Ci części samochodowe: Filtr cząstek specyficzne dla twojego samochodu, potrzebujemy znać producenta twojego samochodu.Wybierz markę
Bordure_pix
Należy wiedzieć na Filtr cząstek

Wymiana filtru cząstek

 

Filtr cząstek stałych został opracowany przez koncern PSA w wyniku polemik wywoływanych przez emitowane spaliny z silników wysokoprężnych, a następnie cząstki stałe, o których dziś wiadomo, że mają działanie rakotwórcze. Zamontowany w układzie wydechowym filtr zbiera cząstki i je spala podczas cyklu regeneracji. W ten sposób filtr cząstek stałych oczyszcza się sam podczas jazdy: jest konieczne osiągnięcie dość wysokich temperatur, aby cykl regeneracji mógł się rozpocząć. z tego powodu zaleca się od czasu do czasu przejazd na autostradzie, aby regeneracja filtru cząstek stałych mogła być przeprowadzona prawidłowo.

 

Kontrolka na tablicy przyrządów zapala się, gdy występują problemy z filtrem cząstek stałych. Każda czynność związana z filtrem cząstek stałych musu być obowiązkowo wykonywana przez specjalistę. Ogólnie rzecz biorąc, filtr cząstek stałym może być używany przez 80 000 do 120 000 km, zależnie od wskazówek producenta.